הצטרפות

עמותת “ללמוד להצליח” וחבריה מברכים אותך על נכונותך להצטרף לשורותינו ולקחת חלק בעשייתנו רבת המשמעות. אנו בטוחים כי תזכה לתרום ולהיתרם רבות מתקופת פעילותך לצידנו.

מטרתנו היא לאפשר קליטה נוחה לכל פעילי העמותה, כך שהפעלתם תתאים בדיוק האפשרי להעדפותיהם, ליכולתם, לניסיונם ולמיומנויותיהם.

רשימת התפקידים הנדרשים עבור פעילות העמותה מפורטת מטה. במידה ותרצה להשתלב באחד מהם, אנא שלח קובץ קורות חיים לכתובת המייל של העמותה, lehatsliach@gmail.com , וציין את התפקיד המועדף עליך. קורות החיים שלך יועברו באופן ישיר למנהל הגיוסים שלנו, ושאלון קליטה ישלח אליך למילוי. באם תימצא התאמה לצורכי העמותה, נשמח ליצור איתך קשר להמשך תהליך.

יש לציין כי גיוס מנטורים מתבצע אחת לשנה, באופן מרוכז, במהלך הקיץ. מועמדים אשר ברצונם להיות מנטורים יעברו יום הערכה בחודש אוגוסט, ובו תיבחן מידת התאמתם לתכנית. המתקבלים יעברו יום הכשרה לקראת שנת הלימודים.

העמותה שואפת לתת לבני הנוער אותם היא מלווה את כלל המעטפת הנדרשת על מנת לרכוש את הכלים למצוינות והצלחה, כך שכל אחד מהתפקידים להלן הינם בעלי חשיבות רבה עבור מטרה זו.

התפקידים המוצעים לפעילים חדשים:

מנטור:

עוסק בחניכת בני-נוער מהפריפריה הסוציו-אקונמית באחת מערי הפעילות. שעות הפעילות משתנות מפרויקט לפרויקט. המפגשים עם בני הנוער יהיו על בסיס שבועי והקשר איתם על בסיס יומיומי. על המנטור להעביר לבני הנוער כלים למצוינות, הצלחה וקבלת החלטות שרכש לאורך חייו, ולספק להם ליווי ותמיכה בהתאם לכיוונם ונטיות ליבם. המנטור ימלא תפקיד משמעותי בחייהם של בני הנוער, דמות בוגרת ומושא לדוגמא אישית. טרם תחילת הפעילות ובמהלכה, יתקיימו מפגשים של המנטורים עם אנשי מנהלת העמותה ושאר חבריה שיעסקו במתן תכנים בתחום ההוראה והחניכה, ויאפשרו הפריה הדדית עם שאר המנטורים. המנטורים ישמרו על קשר תמידי ורציף עם מנהל האזור הרלוונטי ויידעו אותו על אתגריהם והתקדמותם.

מנהל איזורי

מנהל אזורי:

מנהלי האזורים יהיו אחראים על הקשר המתמיד עם המנטורים בשטח ויהוו החוליה המקשרת ביניהם לבין מנהלת העמותה. המנהלים האזוריים יהיו אמונים על מתן מענה בכל נושא שהוא למנטורים, וכך יוכלו לתת להם מענה בכל נושא שהוא.

מוקדן "הקו החם" של 'ללמוד להצליח':

כחלק מפעילות העמותה, יתוחזק “קו חם” לבני נוער שיהיה פעיל 24 שעות ביממה ויהווה מוקד פניות בתחומים שונים הנוגעים בכלים למצוינות והצלחה ובליווי בני-הנוער בתהליך התפתחותם והגשמתם העצמית. בין היתר, המוקד יתן מענה לתלמידים שחווים משבר מוטיבציה ו/או ביצועים בלימודים ובתחומי חייהם השונים. המוקד יפעל, בשלב זה, בעמוד הפייסבוק של העמותה.

שיווק ויחסי ציבור

שיווק ויחסי ציבור:

צוות שיווק ויח”צ יהיה אמון על פרסום פעילות העמותה ברשתות החברתיות וכן יצירת קשר עם משקיעים פוטנציאליים, פניות לאנשי ציבור ולתקשורת לטובת פרסום והעלאת המודעות והחשיפה, ארגון ערבי התרמה וכדומה.

העמותה שואפת לתגמל חלק גדול ככל הניתן מפעיליה באמצעות מלגות. עקב מספר מלגות מוגבל, המלגות תוענקנה בעדיפות למנטורים ומנהלי אזורים אשר הינם בעלי רקע סוציו-אקונומי נמוך. שאר הפעילות במסגרת העמותה תהיה על בסיס התנדבותי.

נשמח לראותך בין חברינו!

יחד – נשנה חיים.

לכל שאלה או הצטרפות, מלאו את הטופס הבא