האנשים המדהימים שמלווים אותנו לאורך המסע

יעל שפירא

תודה מיוחדת מגיעה ליעל שפירא, רבת הפועלים והניסיון, שהקדישה את חייה לנתינה למגוון כה רחב של אוכלוסיות ודרך אינספור עמותות. משחר הקמתה של העמותה, העניקה לה יעל מעושה ידיעותיה וניסונה – בזכותם זכתה העמותה בהצלחות רבות והתגברה על אינספור מכשולים. זאת במסגרת מפגשים רבים, ישיבות וזמינות טלפונית מעוררת הערצה, כאשר חדוות העשייה וחיוכה הרחב לא סרים ממנה ולו לרגע.

יעל שפירא

דר זוסמן

תודה מיוחדת מגיעה לדר היקרה, שלקחה חלק משמעותי בקידומה של העמותה, הובילה את כתיבת הסילבוס ופותח התכנים לתכנית קידום בני הנוער, לקחה חלק משמעותי ביותר בניהול העמותה ואף שימשה כסמנכ”לית הארגון במהלך שנת 2018. דר בוגרת תואר ראשון בהנדסת מכונות באוניברסיטת בן גוריון, כיום בלימודי תואר שני מחקרי בהנדסת מכונות בטכניון. בעבר, פעלה לקידום תלמידים חלשים בבית הספר בו למדה עוד בהיותה תלמידה בעצמה. שימשה כחונכת במסגרת “תכנית נחשון” של מט”ח להוראה וירטואלית של תלמידי תיכון מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית. השתתפה במשלחת הומניטרית לדרום אפריקה מטעם ארגון HelpApp, שם התנדבה בבית יתומים בשכונת מצוקה וכן בבית הספר המקומי.

Dar Zusman
בני משפחות רובנר וצימט

בני משפחות רובנר וצימט

אמונה במיזם בראשית דרכו שמורה לאנשי חזון ולנדיבי הלב. אלו הם בני משפחות רובנר וצימט. בנוסף לשלל פעילותיהם ותרומותיהם יוצאות הדופן למען הפריפריה הישראלית, תרמו בני המשפחה ברוחב לב לפעילותה של העמותה, ובכך נתנו לה את הדחיפה לה הייתה זקוקה בראשית דרכה.

ד"ר חפצי זוהר

תודה מיוחדת מגיעה לאדם כה מיוחד -ד”ר חפצי זוהר, מחזיקת תיק החינוך והרווחה בעיריית ב”ש, סגנית ומ”מ ראש העיר. חפצי היא חוקרת בתחומי המדע וההנדסה שעשתה מפנה חד לעולם החינוך והעשייה החברתית מתוך אהבה אמתית לזולת ולציבור הבאר שבעי הקרוב לליבה. בזכות הרקע המקצועי והאישי איתו הגיעה לתפקידיה הציבוריים, הביאה עמה רוח חדשה וסופחת, בזכותה הובילה אינספור שינויים ופעילויות, במיוחד בתחום קידום בני הנוער בעיר למצוינות. מעבר להיותה של ד”ר זוהר שותפה לדרך במסגרת פעילותנו בעיר ב”ש כעיר הדגל של התכנית, היא מהווה שותפה לרוח ולחזון לאורו הולכת ללמוד להצליח- כל אחד יכול להצליח, ללא תלות ברקע ותנאי התחלה. וחפצי- היא ההוכחה לכך.

חפצי זוהר
חברה שריונית חוסם

חברת שריונית חוסם

בימיה הראשונים של העמותה, הייתה זקוקה לגוף גדול שיאפשר לה לקפוץ למי העשייה והנתינה. חברת “שיריונית חוסם” בקרית-גת הייתה החברה הראשונה שהאמינה בפעילותה של העמותה והעניקה לה תרומה נדיבה שאפשרה לה להוציא לפועל מיזם אחר מיזם, אירוע אחר אירוע- עד לנקודה בה נמצאת העמותה בימים אלו.

בנק הפועלים בראשות מר אריק פינטו והמרכז לצמיחה פיננסית

רבים הם הארגונים העוסקים בנתינה בתחום צמצום הפערים החברתיים, אך הגדול מביניהם הוא בנק הפועלים. זהו הבנק שתורם את הסכומים הגבוהים ביותר למען הקהילה, בהיקף שנתי של כ-44 מיליון ₪ מדי שנה. היה זה מר אריק פינטו, מנכ”ל בנק הפועלים מעורר ההשראה, אשר קיבל את העמותה בזרועות פתוחות ובחיבוק חם, והתניע שת”פ ארוך טווח למען עשרות ומאות בני נוער בסיכון.

בנק הפועלים
המרכז לצמיחה פיננסית
אילוז'ן 7
אלי קליין

אילוז'ן 7- אלי קליין

הוקרה מיוחדת מגיעה לחברת אילוז’ן 7 בראשות מר אלי קליין, שהפיקה, ביימה, כתבה, צילה וערכה את סרטון התדמית של עמותת ללמוד להצליח בעבור קמפיין גיוס ההמונים שהשיקה. חברת אילוז’ן 7 הינה חברה מהשורה הראשונה בארץ בתחום סרטי התדמית, ועל כן זוכה לביקוש רב ממגוון רחב של לקוחות. למרות זאת, הסכים אלי היקר לקחת על עצמו את הפקת הסרטון מ-א’ ועד ת’, באדיבות, מסירות והנאה אין קץ.

מעיין מלר ונוי אסרף

תודה מיוחדת מגיעה לנוי אסרף ומעיין מלר על הליווי המסור, המקצועי והאדיב לכל אורך תחילת פעילותה של העמותה בכל הקשור לעיצוב גרפי, החל מלוגו וכלה במודעות לאירועים רבים ושונים, וזו במסירות אין קץ ובהתנדבות מלאה.

מר צורי תמם, הגב' נאווה הברמן וקהילת שמחת משה, שוהם

תודה מיוחדת לחברי קהילת “שמחת משה” בשוהם, אשר נרתמו למען מטרה משותפת בהובלתם של נאווה הברמן וצורי תמם. קהילה זו עוסקת בנתינה ובצדקה בדרך קבע לאורך השנה ובאהבה רבה.

רועי פינטו - ארקפה

תודה מיוחדת מגיעה למר רועי פינטו היקר, על האמונה בראשית הדרך, הדחיפה, היעוץ, חום ורוחב הלב שקידמו אותנו צעד גדול עד כיבוש יעד גיוס התקציב שהיה דרוש להקמת העמותה.

אבי בן-דוד

תודה מיוחדת מגיעה למר אבי בן-דוד, העורך הראשי של המקומון “קול נס ציונה”, על מסירותו ורצונו מחמם הלב לקדם את עשיית העמותה בראשית דרכה באמצעות פרסום פעילותה במקומון הפופולרי והותיק של העיר נס ציונה.

אבי בן דוד

רחל מויאל

תודה רבה לגב’ רחל מויאל, אשת החינוך של קרית גת ומנהלת בי”ס התיכון העירוני, על שחלקה עימנו ידע רב ויקר ערך, הפנתה לנו אוזן קשבת, סייעה לנו והכווינה אותנו בראשית דרכנו.

אביעד שמלה

תודה מיוחדת מגיעה לאדם רב הפעלים, העושה ימים כלילות למען הציבור בעיר באר שבע, בשמחה ובאהבה רבה. במטרה לקדם את בני הנוער בעיר, יצר עימנו קשר ופעל ללא לאות על מנת לחזק את שיתוף הפעולה של עיריית ב”ש והעמותה.

אביעד שמלה

שליו ברונר

תודה מיוחדת מגיעה לשליו ברונר על הקמת אתר האינטרנט של העמותה ועיצובו, במקצועיות, באדיבות, במסירות מרגשת ובהתנדבות מלאה.

רחלי פישר

תודה מיוחדת מגיעה לרחלי היקרה, על הייעוץ והליווי הצמוד והמסור בתחומי הנהלת חשבונות וראיית חשבון, בחיוך רחב ובזמינות מעוררת הערצה.

רחלי פישר